KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9399005
nr 939 9005
Pastell
Oidentifierad konstnär, signerad, -78, motivet: 60 x 47
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 februari 2015
kl 18:33:40
150 kr